STRONA GŁÓWNA | STATUT | TABELE | TERMINARZE | GALERIA | KONTAKT | DO POBRANIA
Menu strony
Polecamy

Komunikat w sprawie rachunków sędziowskich!

Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej zwraca się z prośbą do sędziów, aby do 15 listopada składali rachunki sędziowskie z rundy jesiennej. Gorąco o to  apelujemy, bo po tym terminie rachunki nie będą rozliczane.

(kategoria2: Aktualności, dodano: 10-11-2019)
Aktualizacja obsady sędziowskiej 9/10.11.2019

Przewodniczący Komisji Sędziowskiej przypomina wszystkim sędziom o konieczności punktualnego przybycia na zawody zgodnie z Przepisami Gry.

Poniżej znajduje się komunikat referenta ds. obsady. Przypomina się wszystkim sędziom o obowiązku akceptacji meczów w systemie PZPN24.

Pobierz obsadę

(kategoria2: Wydział Sędziowski, dodano: 08-11-2019)
Posiedzenie zarządu Komisji Sędziowskiej

Przewodniczący Komisji Sędziowskiej zawiadamia, że w dniu 12.11.2019 (wtorek) o godzinie 15:30 w WSH   odbędzie się posiedzenie zarządu. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Poznaliśmy uczestników Memoriału W. Kramczyka

Wielkimi krokami zbliża się VIII Memoriał Władysława Kramczyka. Tym razem po piłkarsku uczcimy wieloletniego prezesa naszego okręgu w Lipsku. Znamy już wszystkich uczestników tej imprezy.

W listopadzie Mobilna Akademia Młodych Orłów, bezpłatne szkolenie trenerów, gościć będzie również w naszym regionie. Tym razem szkolenie nosić będzie nazwę "Piłka nożna bez dyskryminacji". 4 listopada akademia obecna będzie w Białobrzegach, a potem jeszcze w Przysusze i Pionkach. Harmonogram znajdziecie klikając w poniższy obrazek.

Grudniowa konferencja dla trenerów!

Komisja Szkolenia Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej informuje, iż w dniach 7-8 grudnia 2019r (sobota/niedziela) w godzinach 9.00 – 16.00 w Warszawie, Hala Sportowa OSIR Bemowo ul. Obrońców Tobruku 40, odbędzie się Konferencja dla trenerów piłki nożnej. Program będzie dostępny na stronie www.mzpn.pl po 25 listopada 2019 r.

Za nami przedostatnia, jesienna kolejka w Nice Sport Klasie B. Na prowadzeniu w swoich grupach są Wisła Chotcza oraz KS Lesznowola. Na szczególną uwagę zasługuje grad bramek jakie zdobyli piłkarze na najniższym szczeblu w ten weekend.

W 12 kolejce II grupy Pineks Klasy A, doszło do sporej niespodzianki. Chojniak Wieniawa zatrzymał lidera z Mogielnicy. Nietypowy przebieg miały derby powiatu przysuskiego. Jeszcze w 90 minucie faworyzowany SKS Potworów prowadził z RuszCovią 3:2. Borkowiczanie strzelali gole w 90, 92 i 95 minucie i odnieśli sensacyjne zwycięstwo! Zodiak Sucha jeśli dopisze punkty walkowerem za mecz z MKS Wyśmierzyce, będzie wiceliderem tabeli.

Bardzo dobre spotkanie zobaczli kibice w Tczowie. W meczu na szczycie Gracja postawiła się liderowi, zagrała dobre spotkanie, ale ostatecznie to Iskra wygrała 2:1 i wróciła na zwycięskie tory. Bardzo dużo emocji podczas meczu Gryfii Mirów z Legionem Głowaczów. Na 15 minut przed końcem meczu, Legion prowadził 3:1. Gryfia strzeliła trzy gole i prowadziła 4:3. W doliczonym czasie gry Legion wyrównał.

Campeon.pl Liga Okręgowa: Drogowiec mistrzem jesieni!

Drogowiec Jedlińsk zapewnił sobie mistrzostwo jesieni w Campeon.pl Lidze Okręgowej. 14 kolejka przysniosła sporo emocji i niespodzianek. Na dole tabeli ważne punkty zainkasowały ekipy Zawiszy i Królewskich. Przebudziło się Mazowsze Grójec po trzech porażkach z rzędu. W odrotnym kierunku podąża za to Powiślanka Lipsko, która przegrała kolejny mecz.