STRONA GŁÓWNA | STATUT | TABELE | TERMINARZE | GALERIA | KONTAKT | DO POBRANIA
Menu strony
Polecamy

Wielkie święto w Skaryszewie!! (FOTO)

Piłkarze Skaryszewianki Skaryszew wygrali 4:0 z Prochem Pionki i zgarnęli główne nagrody Zyko Dróg Pucharu Polski. Wielkie gratulacje dla trenera Pawła Góraka i jego podopiecznych.

Skaryszewianka - Proch Pionki 4:1 (1:0)
Bramki:1:0 Warchoł 43, 2:0 Grzeszczyk 53, 3:0 Kozicki 73, 4:0 Deja 86.

Skaryszewianka:Wurman - Wojciechowski, G. Gromski, Grzeszczyk, Tkaczyk, Warchoł, Kozicki (88 Woźniak), Pawelec (74 Deja), Kubryn (79 Sowa), Kucharczyk, Bednarek.
Proch: Majos - Iwanowski, Kowalkowski, P. Gromski (84 Czerski), Denkiewicz, Sałek, Kisiel, Kołodziej, Cierzuch (74 Godlewski), Sobieraj (46 Alot), SzczepańskiI(79 Lawrenc).

Pojedynek rozegrano w Radomiu na stadionie przy ul. Narutowicza 9. Frekwencja mimo chłodnego wieczoru dopisała. Jeśli chodzi o kwestie sportowe, to tylko pierwsze 30 minut było senne i ostrożne w wykonaniu obu ekip. Częściej przy piłce była Skaryszewianka, ale na bramkę trzeba było czekać do 43 minuty. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Bartek Warchoł w 43 minucie zdobył bramkę.

Tuż po przerwie Michał Kucharczyk nie wykorzystał rzutu karnego, ale minęło zaledwie trzy minuty, a Skaryszewianka podwyższyła rezultat. Przewaga drużyny trenera Pawła Góraka nie podlegała żadnej dyskusji. Skaryszewianka dołożyła jeszcze dwa gole i akurat tego wieczora nie dała już szans rywalowi.

Po meczu w szeregi zwycięzców wstąpiła wielka radość. Piłkarze ze Skaryszewa dzięki firmie Zyko Dróg i Mazowieckiemu ZPN odebrali w sumie 4500 zł. Otrzymali też komplet strojów, okazały puchar i wielkie brawa od publiczności.

Proch mimo przegranej też zasługuje na słowa uznania, wszak drużyna mocno napracowała się na to, aby wystąpić w tym finale. Drużyna odebrała czek na kwotę 2000 zł oraz komplet strojów sportowych.

Tak jak już zapowiadaliśmy, nie zabrakło nagród dla drużyn, które dopingowały pilkarzy obu zespołów. Rozlosowano sprzęt sportowy dla Powały Taczów (rocznik 2006), Prochu Pionki (rocznik 2005) oraz Skaryszewianki (rocznik 2002).

Fotogaleria: Albert Kaczmarzyk