Dzisiaj jest wtorek, 15 październik 2019 r., 288 dzień roku
STRONA GŁÓWNA | STATUT | TABELE | TERMINARZE | GALERIA | KONTAKT | DO POBRANIA
Menu strony
Polecamy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ważny komunikat dla klubów przed rundą!
Ważny komunikat dla klubów przed rundą!

Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej za pośrednictwem oficjalnej strony przypomina o kilku ważnych kwestiach, tuż przed rozpoczęciem rundy wiosennej. Ważny komunikat zamieszczamy w rozwinięciu informacji.1.Klub będący gospodarzem zawodów ma prawo nie później niż na 14 dni przed wcześniej wyznaczonym terminem (liczy się data logowania w systemie EXTRANET lub wpływu pisma do WRiE w przypadku awarii systemu) zmienić datę zawodów bez zgody przeciwnika z obowiązkiem jego powiadomienia (poprzez system EXTRANET lub na piśmie w przypadku awarii systemu). Zmiana ta może dotyczyć tylko tego samego terminu rozgrywkowego.

2. Terminy zawodów mogą być zmienione przez Wydział Rozgrywek i Ewidencji ROZPN na prośbę jednego z klubów. Klub zwracający się o zmianę terminu obowiązany jest wskazać przyczynę, zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów oraz uzyskać akceptację drużyny przeciwnej w systemie EXTRANET (lub zgodę na piśmie w przypadku awarii systemu). Wystąpienia o zmianę terminu bez zgody przeciwnika – nie będą rozpatrywane. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkania w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem klub wnioskujący zobowiązany jest do wniesienia opłaty na konto organu prowadzącego rozgrywki w wysokości:

  1. IV liga                           -              100 zł
  2. LO, Kl A, Kl B              -              80 zł
  3. Pozostałe klasy        -              50 zł

W przypadku zmiany terminu meczu na trzy dni bądź mniej przed planowaną kolejką kwota opłaty wymienionej powyżej ulega podwojeniu.

W przypadku złożenia w systemie EXTRANET propozycji zmiany terminu meczu drużyna przeciwna jest zobowiązana do udzielenia odpowiedzi w ciągu 24 godzin.

3. Wszyscy zawodnicy uczestniczący w rozgrywkach prowadzonych przez ROZPN muszą być zarejestrowani w systemie EXTRANET i posiadać ważne zaświadczenia lekarskie. Formularze rejestracyjne zawodników zobowiązane są wypełniać kluby w systemie EXTRANET.

4. Ze względu na wymagania Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) klub zobowiązany jest przy pierwszej rejestracji zawodnika do załączenia w systemie Extranet skanu wydrukowanego, opieczętowanego i podpisanego przez zawodnika (w przypadku zawodników niepełnoletnich przez opiekunów ustawowych) formularza rejestracyjnego. Rejestracja zawodnika bez dołączenia w systemie Extranet skanu wniosku rejestracyjnego będzie niemożliwa. ROZPN nie będzie przyjmował oryginalnych wydrukowanych wniosków rejestracyjnych zawodników. Instrukcja rejestracji nowego zawodnika znajduje się na stronie www.rozpn.pl.

5. Zawodnik musi być uprawniony do gry we wszystkich klasach rozgrywkowych danego klubu, w których będzie występował.

6. Uprawnienia zawodników należy dokonywać za pośrednictwem systemu EXTRANET (instrukcja na stronie ROZPN)

7. W rundzie wiosennej klub ma obowiązek uprawnić w systemie EXTRANET wszystkich zawodników drużyn młodzieżowych, którzy byli uprawnieni na rundę jesienną. Wnioski o uprawnienie w systemie EXTRANET należy dodawać do odpowiednich klas rozgrywkowych z dopiskiem RW.

8. Zmiany przynależności klubowej zawodników należy dokonywać poprzez system EXTRANET (instrukcja w zakładce „do pobrania” na stronie www.rozpn.pl). W przypadku zmiany przynależności klubowej należy dołączyć następujące dokumenty:

  1. Umowę transferową – w przypadku zawodnika związanego z klubem odstępującym umową lub kontraktem
  2. Oświadczenie macierzystego klubu o niepodpisaniu przez zawodnika deklaracji amatora – w przypadku zawodnika amatora, który nie podpisał deklaracji amatora na dany sezon
  3. Oświadczenie zawodnika – jeżeli zawodnik nie grał przez ostatnie 12 miesięcy
  4. Wyrejestrowanie z macierzystego Związku lub Okręgu (w przypadku zawodników grających poza Mazowieckim ZPN)
  5. Podanie zawodnika o przyjęcie do klubu lub deklarację gry amatora (opieczętowana przez klub, podpisana przez zawodnika, a w przypadku osób niepełnoletnich podpisana również przez rodzica lub opiekuna prawnego).
  6. Dowód uregulowania opłat regulaminowych na rzecz ROZPN z tytułu zmiany przynależności klubowej zawodnika

Wymienione wyżej dokumenty należy dodać jako załączniki w systemie EXTRANET.

9. Kluby posiadające zaległości finansowe wobec ROZPN zobowiązane są do uregulowania zaległości finansowych do dnia rozpoczęcia rozgrywek w rundzie wiosennej sezonu 2018/19. Wobec klubów, które nie uregulują zadłużenia we wskazanym terminie będą stosowane sankcje w postaci odmowy uprawnienia zawodników do gry lub skierowania wniosku do Komisji ds. Licencji Klubowych MZPN o zawieszenie licencji klubowej (uchwała w załączeniu).

Biuro ROZPNadminer, 09-03-2019

ROZPN

Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
ul. Chrobrego 52

26-605 Radom
Tel. 48 364 74 94
Fax 48-330-83-28
NIP 796-21-27-109
Santander Bank Polska S.A.
62 1090 2688 0000 0001 1630 6281
e-mail: biuro@rozpn.pl
Czynne od poniedziałku do piątku w
godzinach 9 - 17

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej
Adres: ul Puławska 111 A lok. 50
02-707 Warszawa
Telefon:    22 827-58-74
22 827-40-68
E-mail: mazowiecki@zpn.pl

Numer konta Mazowieckiego ZPN:
PKO Bank Polski S.A.

XV O/Warszawa
09 1020 1156 0000 7102 0058 4136

KOMUNIKATY
Dziś odbyło sie kolejne posiedzenie Komisji Gier Mazowieckiego Z...

Radomska Delegatura Mazowieckiego Związku PiłkiNożnej informuje,...

Rekordowa frekwencja, fantastyczna pogoda i kawał dobrego futbol...

Od poniedziałku,  5 sierpnia zmieniają się godziny urzędowa...

W rozwinięciu informacji zamieściliśmy wykaz kar przechodzących ...
KALENDARIUM
październik, 2019
pnwtśrczptsbnd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
NASI PARTNERZY

 

 

 

 

 

 

 

 


facebook

www.rozpn.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.