STRONA GŁÓWNA | STATUT | TABELE | TERMINARZE | GALERIA | KONTAKT | DO POBRANIA
Menu strony
Polecamy

Tymex Liga Okręgowa: Spora drużyn zagrożonych spadkiem!

Jeszcze trzy kolejki pozostały do zakończenia sezonu w Tymex Lidze Okręgowej. Jest już niemal pewne, że sprawa awansu i barażu rozstrzygnie się między Energią Kozienice i LKS Promna. Na dole tabeli niestety sporo niewiadomych. Na obecną chwilę zagrożone degradacją są zespoły z miejsc 12-18. Liczba spadkowiczów może się zwiekszyć o ile KS Warka zagra w barażach i tez spadnie. Liczba spadkowiczów może się zmniejszyć jeśli nasz wicemistrz poradzi sobie w walce o awans do IV ligi.

Energia Kozienice - Iłżanka Kazanów 5:1 (2:0),
Bramki: Książek 2, Czerwiński 4, 79, samobójcza 82, Strzelczyk 84 - K. Styczeń 90
Energia: Wrzosek - Piasek, Pietrzyk, Wasilewski, Śliwiński, Walisiewicz, Kalinka, Pacocha (76 Pacocha), Kołodziejczyk, Czerwiński, Książek (61 Strzelczyk).

LKS Promna - Orzeł Wierzbica 7:2 (5:1),
Bramki: Orlowski 3,13,32 Wysocki 38, Sosnowski 42, Bubiec 75, Szymanski 77.
Mimo osłabienia od 55 min, gospodarze dołożyli kolejne trafienia.

Szydłowianka - Zwolenianka Zwoleń 4:0
Szydłowianka: Sitek - Nowek, Rak, Pakholok, Lasota, Pawelec, Duda, Sadza (64 Glibowski), Zieliński, Kozicki, Bartosik (70 Kobel).
Zwolenianka: Krawczyk - Trojanowski, Jopek, Piskorz, Adamczyk (81 Walaszczyk), Fuga, Wójcik, Grabowski (36 Kiraga), Zdżalik, Stępniewski
Gospodarze objęli prowadzenie w 36 minucie, zaś drugi gol padł w 64. Kolejne dwa miejscowi zdobyli w ostatnich 10 minutach. Sytuacja Zwolenianki po tym meczu będzie bardzo ciężka.

Powiślanka Lipsko - Drogowiec Jedlińsk 5:2 ,
Bramki: Bajor 7 z karnego, Mikołajek 17, Nogaj 47), Król 83, Spychaj 86 - Dobosz 60, Kobylarczyk 76.
Powiślanka: Wielguszewski - Spyra, Bzikot, Cieciura, Bąk, Ogonowski, Bajor, Spychaj, Swat, Mikołajek, Nogaj, Król.
Drogowiec: Samb - Nowakowski, Kobza, Kobylarczyk, Golec (76. Rabiański), Dobosz, Kharchuk, Michalski, Rdzanek (79. Kacprzak), Miałkowski, Zenik (65. Pawelec).

Gryf Policzna - Iskra Gózd 4:0 (0:0),
Bramki: Wójcik 2, Olczak, Kowalkowski z karnego.

Pilica Nowe Miasto - Królewscy Jedlnia 2:1 (0:1), , niedziela, 17,
Bramki: P. Karwowski 31, K. Karwowski 77 - Sałek 5
Zanim rozpoczął się mecz, uroczyście pożegnano Michała Rzepkowskiego, zawodnika Pilicy, który po wielu latach zakończył karierę.

Zawisza Sienno - Zodiak Sucha 4:0 (1:0),
Bramki: Michał Klaus 2, Strąk, S. Klaus.

Centrum Radom - Mogielanka Mogielnica 2:1 (0:1),
Bramki: Zakrzewski, Tworek dla Centrum

Jodła Jedlnia-Letnisko - Oronka Orońsko 3:1 (0:0) ,