STRONA GŁÓWNA | STATUT | TABELE | TERMINARZE | GALERIA | KONTAKT | DO POBRANIA
Menu strony
Polecamy

Pilica i Powiślanka już poza ForBet Pucharem Polski

Niestety bardzo krótko trwała przygoda z Forbet Pucharem Polski na szczeblu województwa mazowieckiego. Zarówno Powiślanka Lipsko, jak i Pilica Białobrzegi przegrały swoje mecze. Wolny los miała Broń Radom i w ćwierćfinale będzie jedynym przedstawicielem naszego okręgu.

Legionovia Legionowo - Pilica Białobrzegi 2:1 (1:0)

W 44 minucie łatwe, prostopadłe podanie w pole karne, wykorzystał zawodnik Legionovii i dał prowadzenie drużynie.
Drugą połowę białobrzeżanie zaczęli znakomicie. Ładne podanie między obrońców i ograł bramkarza i było 1:1. PIlica miała swoje okazje, ale w 76 minucie to gospodarze wyprowadzili kontrę. Najpierw strzał obronił golkiper z Białobrzegów, ale wobec dobitki był bezradny. Gospodarze dowieźli korzystny wynik do końca, a Pilica może już spokojnie skupić się na walce o trzecioligowe punkty.

Powiślanka Lipsko - Victoria Sulejówek 0:4 (0:2)

Bramki: Świątek 3, Gasiul
Powiślanka: Bicki - Mirka (46 Król), Bzikot (58 Zięba), Prokop, Adamczyk, Zięba, Szczepanik (58 Borkowski), Cieciura, Kiełbasa, Skowroński (46 Zaręba), Gąsior (46 Nogaj).

Dla Powiślanki był to historyczny pojedynek. W Lipsku już dawno nie grała trzecioligowa drużyna. Niestety mimo ambitnej gry gospodarzy, zespół z Sulejówka był wyraźnie lepszy.

W innych meczach: Wisła II Płock - KS CK Troszyn 3:0 - walkower, Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Legia II Warszawa 3:3, karne 4:5; KTS Weszło Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:4

Wolny los: Broń Radom, Mazovia Mińsk Mazowiecki, Mławianka Mława.