WŁADZE |
HISTORIA |
WYDZIAŁY I KOMISJE |
KOMISJA SĘDZIOWSKA |
KOMISJA MEDYCZNA |
DLA TRENERÓW |
DYSCYPLINA |
ADRESY KLUBÓW |
VIDEO |
LINKI |
ARCHIWUM WIADOMOŚCI |
Mazowiecki Związek Piłki Nożnej uaktualnił listę klubów z naszego województwa, które przystąpiły do programu E-delegacje. Zawiera ona już ponad 300 klubów.
Wykaz klubów przystępujących do programu e-delegacje MZPN
Akcja Jastrzębia
Aldo Bartnik Myszyniec
AP Agape Białołęka
AP BKS Naprzód Brwinów
AP Eskadra
AP FFK Sport
AP Gryfia w Mirowie
AP Progres Warszawa
AP Robert Parzonka
AP Żyrardów Żyrardowianka
APN Talent Radom
ARPS Ferajna
AS Galaktikos
AS Radomiak
AS Strikers
AZS KU UW
Beniaminek Soccer Schools Iłża
Białe Orły Sp.zo.o.
BKS ZSP-7 Warszawa
Chojniak Wieniawa
City Wilanów
CKS Celestynów
Coco Jambo Warszawa
FFA Szydłowiec Stowarzyszenie Furman Football Academy
Football School Płońsk
Football Talents Warszawa
Fundacja Legia Soccer Schools
GASS Powała Taczów
GKS Belsk Duży
GKS Błękitni Stoczek
GKS Chynów
GKS Dąbrówka
GKS Delta Słupno
GKS Dobre
GKS Drogowiec Jedlińsk
GKS Fenix Siennica
GKS Gladiator Słoszewo
GKS Gryf Policzna
GKS Gumino
GKS Iłżanka Kazanów
GKS Iskra Gózd
GKS Jaguar Wolanów
GKS Jastrząb
GKS Jodła Jedlnia Letnisko
GKS Korona Jadów
GKS Korona Szydłowo
GKS Kraska Jasieniec
GKS Legion Suskowola
GKS Lider Video Ciepielów
GKS Łyse
GKS Max Rol Andrzejewo
GKS Mazowsze Grójec
GKS Miedzanka Miedzna
GKS Młode Wilki Radzanów
GKS Naprzód Stare Babice
GKS Orion
GKS Orlęta Baboszewo
GKS Oronka w Orońsku
GKS Orzeł Wierzbica
GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki
GKS RuszCovia Borkowice
GKS Sadownik Błędów
GKS Stromiec
GKS Strzegowo
GKS Świt Warszawa
GKS Tamka Dzierzgowo
GKS Tygrys Huta Mińska
GKS w Pokrzywnicy
GKS Wilga Garwolin
GKS Wisła Chotcza
GKS Wisła Solec
GKS Wkra Sochocin
GKS Wulkan Zakrzew
GKS Zorza Klwów
GKS Zorza Kowala
GLKS Nadarzyn
GLKS Orzeł Unin
GLKS Polonia Radzanowo
GLKS Relax
GLUKS Gryfia Mirów
GLUKS Płomień Dębe Wielkie
GPSZ Głuchów KS
GUKS Orzeł Sypniewo
GUKS w Krasnosielcu
GULKS Zryw Sobolew
Iłżecki klub Sportowy Polonia
Jedlnia Dzieciom
KKS Żoliborz
KP Stanisławice
Królewscy Jedlnia
KS 13 Grodzisk Mazowiecki
KS Advit Wiązowna
KS AP Diamonds Academy
KS Blask Odrzywół
KS Blizne
KS Błonianka Błonie
KS Błotnica
KS Błyskawica Lucień
KS Dąb Wieliszew
KS Drukarz
KS Energia Kozienice
KS Glinianka
KS Gracja Tczów
KS Guzovia Guzów
KS Halinów
KS Hutnik Huta Czechy
KS Iskra Zaręby Kościelne
KS Jantar Ostrołęka
KS Krępianka Rzeczniów
KS Laura Chylice
KS Legion Głowaczów
KS Legionovia Legionowo
KS Lesznowola
KS LZS Magnuszew
KS Łomianki
KS Łosice
KS Madziar Nieporęt
KS Maków
KS Marymont
KS Mogielanka
KS Mszczonowianka
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
KS Nowa Jutrzenka Cegłów
KS Orkan Sochaczew
KS Orz Goworowo
KS Orzeł Baniocha
KS Orzyc Chorzele
KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka
KS Ożarowianka
KS Piast Feliksów
KS Pilica Nowe Miasto
KS Potworów
KS Powiślanka
KS Promyk Nowa Sucha
KS Przyszłość Włochy
KS Puznówka 1996
KS Raszyn
KS Sęp Żelechów
KS Skaryszewianka Skaryszew
KS Sobienie Jeziory
KS Sokół Serock
KS Stoczniowiec Płock
KS Szopen Sanniki
KS Ursus
KS Victoria Kałuszyn
KS Video Ciepielów
KS Vulcan Wólka Mlądzka
KS Warka
KS Warszawiak
KS Watra Mrozy
KS Wąsewo
KS Wicher Sadowne
KS Wisła Dziecinów
KS Wkra Cieksyn
KS Wysokin
KS Zjednoczeni Bulkowo
KS Zodiak
KSS Promnik Gończyce
Kuźnia Talentów Ajax Radom
Legia Warszawa SA
LKS Chlebnia
LKS Chomentów
LKS Grodzisk Krzymosze
LKS Huragan Bodzanów
LKS Iskra Krasne
LKS Jedność Żabieniec
LKS Jutrzenka Unieck
LKS Mazowsze Jednorożec
LKS Mazur Karczew
LKS Megawat Świerże Górne
LKS Olimpia Latowicz
LKS Orzeł Gielniów
LKS Orzeł Goleszyn
LKS Ostrówek
LKS Perła Szczaki – Złotokłos
LKS Plon Garbatka
LKS Pniewy
LKS Postęp Łaziska
LKS Promna
LKS Ryś w Laskach
LKS Rzekunianka Rzekuń
LKS Skra Drobin
LKS Sokół Przytyk
LKS Stegny Wyszogród
LKS Strażak Wielogóra
LKS Świt Staroźreby
LKS TUR Jaktorów
LKS Wicher Cieszewo
LKS Wisła Nowy Duninów
LKS Zawisza Sienno
LKS Zryw w Bielsku
LUKS Lwówianka Lwówek
LUKS Rzakta
LUKS Sportowa Czwórka Radom
LZS Amator Maszewo
LZS Start Proboszczewice
LZS Zalesice
ŁKS Łochów
Łosicki Dom Kultury
Małkiński Klub Sportowy
Mareckie Inwestycje Sp.zo.o. Marcovia Marki
MGKS Kosovia Kosów Lacki
MKP Pogoń Siedlce
MKRS Wisła Maciejowice
MKS Bielik Wierzbica
MKS Bug Wyszków
MKS Czarni Węgrów
MKS Hutnik Warszawa
MKS Korona Góra Kalwaria
MKS Makowianka
MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
MKS Mazur Gostynin
MKS Mławianka Mława
MKS Ostrowianka
MKS Piaseczno
MKS Piast Piastów
MKS Pilica Białobrzegi
MKS Podlasie Sokołów Podlaski
MKS Przasnysz
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki
MKS Wicher Kobyłka
MKS Wkra Bieżuń
MKS Wkra Żuromin
MKS Wyśmierzyce
MKS Ząbkovia Ząbki
MKS Znicz Pruszków
MKS Zwolenianka Zwoleń
MLKS Victoria Sulejówek
MLKS Żbik Nasielsk
MOSiR Mińsk Mazowiecki
MUKS Kosa Konstancin
MUKS Polonez Mordy
MUKS Unia Warszawa
MZKS Narew 1962 Ostrołęka
Niemieckie Towarzystwo Szkolne (WBS Warszawa)
OKS Strat
Ostrołęcka APN
OTS Korona
PAF
PKS Victoria Zerzeń
Polonia Warszawa Sp.zo.o.
PWKS Huragan Wołomin
Radomiak SA
RKP 1926 Broń Radom
RKS Bór Regut
RKS Mazur
RKS Mirków 1923
SAP Masovia
SKF Zaborowianka
SKFiS Sparta Płock
SKiS Pegaz Drobin
SKP Victoria Warszawa
SKS Jabłonianka
SKS Oskar Przysucha
SKS Potworów
SKS Proch Pionki
SKS Sokół Kołbiel
SLKS Wektra Zbuczyn (dawne Dziewule)
SMPN FC Lesznowola
SP Beniaminek Radom
SP Radom
SPF Sabio
SS Hutnik Warszawa
SSM Wisła Płock
Stowarzyszenie Cuervos Football Club
Stowarzyszenie Kolektyw Oleśnica
Stowarzyszenie MKS Szydłowianka Szydłowiec
Stowarzyszenie Świt Barcząca
Targówek 1953 Warszawa
TS Gwardia Warszawa
TS Konopianka Konopki
Turbo football Academy Sp.zo.o.
UKS Akademia Młodego Sportowca
UKS AP 11 Legionowo
UKS AP Champions Mińsk Mazowiecki
UKS Bemowska SP Irzyk
UKS Blask Odrzywół
UKS Błyskawica Warszawa
UKS Borzęcin
UKS Champion Pionki
UKS Derby 356 Warszawa
UKS FC 2012 Różan
UKS FC Komorów
UKS Hubal Chlewiska
UKS Iskra Zbrosza Duża
UKS Jaguar Michałowice
UKS Jastrząb Głowaczów
UKS Jedynka Wyszków
UKS Junior Zacisze
UKS Młode Orły Nadnarwianka Pułtusk
UKS Młodzik 18 Radom
UKS Mundialito
UKS Naprzód Skórzec
UKS Orlęta Mroków
UKS Orlik-15 Radom
UKS Piorun Warszawa
UKS Pogoń Słupia
UKS Promnik Gończyce
UKS przy PSP - Jastrzębia
UKS Szkółka Piłkarska Talencik
UKS Talent Warszawa
UKS Torpedo Mokotów
UKS Varsovia
UKS Zorza Szczawin Kościelny
ULKS Ciółkowo
ULKS Grom w Pracach Małych
ULKS Jastrząb Żeliszew
ULKS Ołdaki
ULKS Rywal Ruchna
ULKS Tęcza Stanisławów
ULKS Wilga Miastków
ULKS Żak w Domanicach Kolonii
Wisła Płock SA
WKS Zajezierze
WM-Sport Sp.zo.o.
WRKS Olimpia
Wymakracz Długosiodło
Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
ul. Chrobrego 52
26-605 Radom
Tel. 48 364 74 94
Fax 48-330-83-28
NIP 796-21-27-109
Santander Bank Polska S.A.
62 1090 2688 0000 0001 1630 6281
e-mail: biuro@rozpn.pl
Czynne od poniedziałku do piątku w
godzinach 9 - 17
Mazowiecki Związek Piłki Nożnej
Adres: ul Puławska 111 A lok. 50
02-707 Warszawa
Telefon: 22 827-58-74
22 827-40-68
E-mail: mazowiecki@zpn.pl
Numer konta Mazowieckiego ZPN:
PKO Bank Polski S.A.
XV O/Warszawa
09 1020 1156 0000 7102 0058 4136
pn | wt | śr | cz | pt | sb | nd |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
www.rozpn.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.