WŁADZE |
HISTORIA |
WYDZIAŁY I KOMISJE |
KOMISJA SĘDZIOWSKA |
KOMISJA MEDYCZNA |
DLA TRENERÓW |
DYSCYPLINA |
ADRESY KLUBÓW |
VIDEO |
LINKI |
ARCHIWUM WIADOMOŚCI |
W klasie A, grupie 2 panuje istny ścisk. Sześć zespołów grupy drugiej ma po dwa zwycięstwa na swoich kontach. Na razie to początek sezonu, ale w następnych pojedynkach należy się spodziewać ciekawych pojedynków.
TKKF Grójec - MKS Wyśmierzyce 6:0 (2:0)
Bramki: Wojtulewicz 2, Wierzbicki 2, Mayjdaszewski, Kołaczyński.
TKKF: Karol Małecki - Lepa, Wierzbicki, Korczak, Woźniak, Baranowski, Rusek, Błociszewski, Majdaszewski, Kulczycki, Wojtulewicz oraz Kamil Małecki, Czacharowski, Kotański, Kołaczyński.
Sadownik Błędów - Mogielanka Mogielnica 4:1 (3:1)
Bramki: Wasilkowski 3, Franczak - dla Sadownika
Sadownik: Hubert Krawczak - KarolKrawczak, Kowalczyk, Dawid Królikowski, Krzyżanowski, Zaradkiewicz (75 Remigiusz Krawczyk), Kornaszewski (85 Szewczyk ),Sybilski, Czarnecki (46 AdrianKrawczyk), Franczak (70 Piotr Wasilkowski), Dariusz Wasilkowski.
Zodiak Sucha - KS Błotnica Stara 2:1 (1:0)
Bramki: Puk 35, 70 - dla Zodiaka
Zodiak: Stachowiak - Żarłok, Łukasz Prasek, Artur Prasek, Grzegorz Skowroński, Szymański, Cybulski, Puk, Chyc, Glegoła, Kamil Skowroński
Sokół Sokolniki - Jaguar Wolanów 7:0 (3:0)
Bramki: Sapieja 3, Pełka, Raczyński, Łukasz Siwek, Tomczyk
Sokół: Indyka (75 Blank) - Ł.Siwek (80 Korczyński), Lipiński, D.Siwek, Bińkowski - Piotr Maciejczak, Pełka, Sowiński, Raczyński (65 Albert Ślizak) Tomczyk, Ł.Sapieja
Kraska Jasieniec - Chojniak Wieniawa 2:4(1:1)
Bramki: Ślifirczyk, Swęda i Kowalski - dla Chojniaka
Chojniak: Łukasz Pełka - Torczek, Daniel Jaworski, Mateusz Swęda, Przemysław Terlecki, Ślifirczyk, Marcin Jaworski, Wójcik, Wochniak (70 Norek), Kowalski, Kowalczyk (80 Pawlikowski)
Orzeł Gielniów - Sokół Przytyk 1:0(0:0)
Bramka: Sapieja 60
Orzeł: Mateusz Bąba - Michał Bąba, Cichański, Jesionek, Łosiak (60 Polak), Michałowicz, Natorski (70 Staniszewski), Posmyk (85 Klier), Sapieja, Ścierski, Wołąkiewicz
Ruszkovia Borkowice - SKS Potworów 5:1 (4:1)
Bramki: P.Gil 2, Krzepkowski, Pęzik, Kapusta.
Ruszkovia: Ł.Skuza - Papis (71 K.Gruchot), D.Skuza, Wojtunik, Kaczor, Wełpa, Pęzik, Kapusta, Wiatkowski - Krzepkowski, P.Gil.
1. TKKF Grójec | 2 | 6 | 11-1 |
2. Sokół Sokolniki | 2 | 6 | 10-0 |
3. Chojniak Wieniawa | 2 | 6 | 8-2 |
4. Zodiak Sucha | 2 | 6 | 7-2 |
5. Orzeł Gielniów | 2 | 6 | 5-0 |
6. Sadownik Błędów | 2 | 6 | 7-3 |
7. MKS Wyśmierzyce | 2 | 3 | 5-8 |
8. Ruszcovia Borkowice | 2 | 3 | 7-6 |
9. KS Błotnica Stara | 2 | 0 | 3-5 |
10. Kraska Jasieniec | 2 | 0 | 2-7 |
11. Sokół Przytyk | 2 | 0 | 1-6 |
12. Mogielanka Mogielnica | 2 | 0 | 1-8 |
13. SKS Potworów | 2 | 0 | 1-9 |
14. Jaguar Wolanów | 2 | 0 | 1-12 |
Źródło: EchoDnia.eu
Fot. A. NItzki. - Fragment meczu Ruszcovia - Potworów
Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
ul. Chrobrego 52
26-605 Radom
Tel. 48 364 74 94
Fax 48-330-83-28
NIP 796-21-27-109
Santander Bank Polska S.A.
62 1090 2688 0000 0001 1630 6281
e-mail: biuro@rozpn.pl
Czynne od poniedziałku do piątku w
godzinach 9 - 17
Mazowiecki Związek Piłki Nożnej
Adres: ul Puławska 111 A lok. 50
02-707 Warszawa
Telefon: 22 827-58-74
22 827-40-68
E-mail: mazowiecki@zpn.pl
Numer konta Mazowieckiego ZPN:
PKO Bank Polski S.A.
XV O/Warszawa
09 1020 1156 0000 7102 0058 4136
pn | wt | śr | cz | pt | sb | nd |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
www.rozpn.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.