STRONA GŁÓWNA | STATUT | TABELE | TERMINARZE | GALERIA | KONTAKT | DO POBRANIA
Menu strony
Polecamy

Keeza Klasa B: Wystartował nowy sezon

Rozgrywki ruszyły również na najniższym seniorskim szczeblu w regionie radomskim. Keeza klasa B będzie nie mniej emocjonująca od "okręgówki" czy klasy A. Już pierwsze mecze pokazały, że będzie się działo.

W pierwszej grupie, beniaminek rozgrywek, Legion Suskowola na własnym boisku pokonał Klub Sportowy Maków. Drugi beniaminek Video Ciepielów dostał solidnie lanie na własnym boisku z jednym z faworytów do awansu, Wisłą Solec. Wysoko wygrała także druga Wisła, z Chotczy na własnym boisku z WKS Zajezierze. Pierwszym liderem została drużyna Wisły Solec.

W drugiej grupie, nie mieli litości dla beniaminka rozgrywek, Wulkana Zakrzew, piłkarze Blasku Odrzywół. Wkopali im aż sześć goli, tracąc tylko jeden. Blask został pierwszym liderem tabeli.

Z 45 minutowym opóźnieniem rozpoczął się mecz w Głuchowie. Nie dojechali sędziowie. Zgodnie z regulaminem rozgrywek, oba zespoły w drodze losowania wybrały arbitra. Pierwszą połowę sędziował kierownik zespołu gospodarzy. Na drugą połowę meczu dojechał awaryjnie ściągnięty arbiter - Hubert Jasek. Cały mecz zakończył się przed zmierzchem.

Pierwsza grupa

1 kolejka. Legion Suskowola - Klub Sportowy Maków 2:1, Krępianka Rzeczniów - Ludowy Zespół Sportowy Zalesice 3:2, Grzegorz Murawski, Emanuel Chudyba 2 - Damian Mosioł, Tomasz Senderek, Wiejski Klub Sportowy Ruda Wielka - Hubal Chlewiska 2:1, Wisła Chotcza - Wiejski Klub Sportowy Zajezierze  4:0, Robert Tokarski, Piotr Mróz, Hubert Knieć 2, Video Ciepielów - Wisła Solec  0:5, Gminny Klub Sportowy Sieciechów - Klub Sportowy Jastrząb przełożony na inny termin.

Druga grupa

1 kolejka. Klub Sportowy Stromiec - Klub Sportowy Magnuszew 1:4, Albert Żarłok - Kamil Kalbarczyk 2, Mariusz Domeradzki, Iskra Zbrosza Duża - Legion II Głowaczów 3:1, Adrian Furmańczyk, Paweł Macierzyński, Grzegorz Budyta - Mateusz Mikocki, Blask Odrzywół - Wulkan Zakrzew 6:1, GPSZ Głuchów - Tęcza Augustów 0:1, Klub Sportowy Lesznowola - Zorza Klwów przełożony na inny termin , Gminny Klub Sportowy Belsk Duży pauzował.

Źródło: EchoDnia.eu/Radomsport.pl