WŁADZE |
HISTORIA |
WYDZIAŁY I KOMISJE |
KOMISJA SĘDZIOWSKA |
KOMISJA MEDYCZNA |
DLA TRENERÓW |
DYSCYPLINA |
ADRESY KLUBÓW |
VIDEO |
LINKI |
ARCHIWUM WIADOMOŚCI |
Od godz. 10 w Kozienicach rozgrywany jest VI Memoriał Władysława Kramczyka. Wyniki meczów będzie podawać na bieżąco. Wieczorem fotogaleria, szeroka relacja i wideo z imprezy. Zapraszamy do hali KCRiS w Kozienicach.
Grupa A - tabela
RKS Radomiak 4 12 13:2
Pilica Białobrzegi 4 9 12:3
Pogoń Siedlce 4 6 13:8
Energia Kozienice 4 3 4:20
Gostynin 4 0 1:10
Grupa B - tabela
Znicz Pruszków 4 9 15:4
Broń Radom 4 7 10:6
Beniaminek 4 6 6:7
Młodzik Radom 4 4 3:10
AS Radomiak 4 2 4:11
Młodzik Radom - Beniaminek 2:1 - O. Kupidura, Seweryn - Kopycki
Energia Kozienice - RKS Radomiak 0:5, Gregorek 5
Pogoń Siedlce - Pilica Białobrzegi 0:4, Kapłon 3, Bienias
Broń Radom - AS Radomiak 3:3, Nowocin, Mąkosa 2 - Maciąg 2, Barszcz
FEA Gostynin - Energia Kozienice 1:2, Kieszkowski - Pawlak, Kacperek
Znicz Pruszków - Młodzik Radom 5:0, Kacper Swobocki 2, Królak, Rybarczyk, Bartek Swobocki.
Pilica Białobrzegi - RKS Radomiak 0:2 - Gregorek, Molendowski.
godz. 12.15 - AS Radomiak - Beniaminek 0:2, Klepaczewski, samobójcza
Gostynin - Pogoń Siedlce 0:2, Sulej, Gębicki
Znicz Pruszków - Broń Radom 1:3 Kacper Swobocki - Dróżdż, Nowocin, Mąkosa
Pilica Białobrzegi - Energia Kozienice 5:1 - Kapłon 3, Niewiadomski, Bartoszewicz - Pawlak.
AS Radomiak - Młodzik Radom 1:1, Barszcz - Walczak
RKS Radomiak - Pogoń Siedlce 3:2, Molendowski 2, samobójcza - Lizak 2.
Beniaminek Radom - Broń Radom 2:1, Bondarczuk 2- Mąkosa
Gostynin - Pilica Białobrzegi 0:3, Kapłon, Bienias 2
Znicz Pruszków - AS Radomiak 5:0, Królak 2, Kosmalski 2, Drabik -
Energia - Pogoń Siedlce 1:9, Karczewski - Wolgiemut 3, Gębicki 2, samobójcza, Artych 3
Młodzik - Broń Radom 0:3, Nowocin 2, Kowalski -
Gostynin - RKS Radomiak 0:3, Gregorek 3
Znicz Pruszków - Beniaminek 4:1, Rybarczyk, Królak 3 - Rajchel
godz. 15.30 - Mecz o 9 miejsce
AS Radomiak - FEA Gostynin 2:1, Barszcz, Ramazi - Kieszkowski
godz. 15.45 - mecz o 7 miejsce
Energia Kozienice - Młodzik Radom 0:4, Starzyński, samobójcza, Walczak, Gregorczyk
godz. 16 - mecz o 5 miejsce
Pogoń Siedlce - Beniaminek Radom 1:2, Sulej - Rybaczewski, Klepaczewski
godz. 16.15 - mecz o 3 miejsce
Pilica Białobrzegi - Broń Radom 0:4, Mąkosa 4 -
godz. 16.35 FINAŁ
Znicz Pruszków - RKS Radomiak 1:0, Kosmalski
ZNICZ PRUSZKÓW ZWYCIĘZCĄ VI MEMORIAŁU W. KRAMCZYKA -
Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
ul. Chrobrego 52
26-605 Radom
Tel. 48 364 74 94
Fax 48-330-83-28
NIP 796-21-27-109
Santander Bank Polska S.A.
62 1090 2688 0000 0001 1630 6281
e-mail: biuro@rozpn.pl
Czynne od poniedziałku do piątku w
godzinach 9 - 17
Mazowiecki Związek Piłki Nożnej
Adres: ul Puławska 111 A lok. 50
02-707 Warszawa
Telefon: 22 827-58-74
22 827-40-68
E-mail: mazowiecki@zpn.pl
Numer konta Mazowieckiego ZPN:
PKO Bank Polski S.A.
XV O/Warszawa
09 1020 1156 0000 7102 0058 4136
pn | wt | śr | cz | pt | sb | nd |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
www.rozpn.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.